Žaluzie

Venkovní žaluzie jsou dobrou volbou pro zastínění oken a dveří před slunečním zářením a vynikají dokonalým usměrněním slunečních paprsků před vstupem do našich domovů. Dotváří prostředí interiéru a starají se o vaše soukromí a nerušený běh domácnosti.

Jde o propracovaný systém s ohledem na užitnost systému, kde je kladen důraz na zpracování detailů. Je možné vybírat z velké škály barev a provedení lamel. Např.nejužívanější lamela typ Zetta, zajišťuje vynikající zastínění a přispívá k vysokému termoregulačnímu efektu v letních měsících.

Samozřejmostí je i přínos pro estetický vzhled vašeho domu a celkové sjednocení výplňových otvorů.

Při úplném zavření lamel dochází k pocitu vyšší bezpečnosti a zútulnění domácnosti.

Žaluzie je možné osaditi na objekty dodatečně, samozřejmě to přináší jisté úskalí jak pro osazení schránek tak zřízení el. instalace pro ovládání žaluzií.

U novostaveb je nutno již v projektu zohlednit prostor pro žaluzie a zateplení této schránky.Pro tento případ máme systémové řešení boxů a ostění z purenitu a zateplení překladu PIR deskou s vysokým tepelným odporem a možností zapracovat tento systém do zateplení vašich rodinných domů.

Ovládání žaluzií je možné tlačítkem (nejjednodušší el.instalace, motor jr ovládán přímo) přes systém ALNIC, kde se osazuje elektronika do hlubokých krabiček přímo za tlačítka a umožňuje osazení větrného čidla, centrálního ovladače a dalších zařízení.

Radiové systémy jsou jednodušší na užívání a variabilitu nastavení celého systému a možností systém obnovovat. Je možné použít jednotky a ovladače, které zajistí běh systému dle vašich potřeb a prostředí interiéru(sluneční, teplotní a jiné čidlo).

Nejvyšší komfort lze využít u systému Somfy TaHoma, který shrnuje všechny předešlé možnosti a pracuje navíc s nastavenými programy a ovládáním na dálku přes mobilní aplikace. V případě, že máte v plánu osadit dům vlastním systémem tzv. „CHYTRÁ DOMÁCNOST“ – je možné žaluzie ovládat, jelikož používáme pohony Somfy J4 WT.

Ukázky realizací

Close Menu